Malé deti. Hŕstky radosti, pri ktorých musí byť človek neustále v strehu a musí mať oči aj uši na stopkách. Pozná to každá mamička, či učiteľka v materskej škôlke. Únavy máme až nad hlavu, no deti sú stále plné energie. Vydýchnutie príde až po tom, čo pošleme deti do krajiny snov.

1x11

Kávy v priebehu dňa nepomáhajú, pretože vynaložíme cez deň omnoho viac energie ako obsahujú všetky tie vypité pressá, cappucina a latté. Ak má niektorá mamička, babička, alebo pani učiteľka intoleranciu na kofeín, tak to je už úplný klinec do rakvy. Energetické nápoje nie sú cesta a na poobednú siestu nie je čas. Kde získať dostatok energie a pohody na celodenné venovanie sa deťom?

Odpoveď je veľmi jednoduchá, Matcha. Aké má vlastne Matcha čaj účinky? Okrem toho, že vám čaj Matcha dodá energiu a pokoj na celý deň dokonca neobsahuje kofeín, ale L- theanín, takže je vhodná aj pre ľudí, ktorým kofeín nerobí dobre, alebo dokonca naň majú úplnú intoleranciu. Taktiež má množstvo zdravotných benefitov ako napríklad to, že prospieva pleti, znižuje krvný tlak, pomáha pri chudnutí, detoxikuje organizmus a ďalšie množstvo nespočetných výhod. Čo je to vlastne Matcha čaj?

Matcha je japonský zelený čaj, ktorý je rozomletý na jemný prášok. Jeho výhoda, oproti klasickým zeleným čajom, spočíva v tom, že Matcha vzniká rozomletím celých čajových lístkov čajovníka. To znamená, že ho skonzumujete celý, nie len to, čo sa z neho vylúhuje. A práve preto do tela dostanete všetky živiny a vitamíny z tohto úžasného kríku. Ďalšou výhodou oproti káve je to, že L-theanin sa uvoľňuje do tela postupne a nie jednorázovo ako kofeín. Preto človek nepociťuje únavu niekoľko násobne dlhšie ako pri káve. Po jeho vypití máme taktiež lepšie sústredenie a koncentráciu, čo je po dlhom dni s deťmi dôležité. To možno oceniť ak sa chceme ešte večer venovať pracovným alebo iným záležitostiam. Nehovoriac o tom, že po prebdenej noci pri malých bábätkách, vždy ráno dobre padne šálka plná energie.

2

V dnešnej dobe, ktorá je plná podvodníkov a všelijakých nekvalitných napodobenín sa určite pýtate, kde kúpite tento skvelý čaj. Existuje množstvo značiek a firiem, ktoré Matcha čaj predávajú. Ako si ale vybrať tú správnu? My by sme odporúčali firmu Matcha Day, ktorá sa po osobných skúsenostiach overila aj čo sa týka kvality čaju aj osobného prístupu a servisu, ktorý vedia ponúknuť zákazníkom. Ak si nie ste istý, či je zelený čaj Matcha niečo pre vás, máte možnosť si objednať vzorku tohto čaju ÚPLNE ZADARMO a vyskúšať tak jeho účinky a skvelú chuť.

Preto neváhajte a vyskúšajte tento úžasný zelený čaj a vneste do vášho života kúsok Japonska.

Vyražte s dětmi do ZOO

Zoo v Praze nabízí více než deset kilometrů dlouhou procházku krásnou exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou či indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den. Děti vás budou milovat.

Do zoo jezdí autobus č. 112 z Nádraží Holešovic. Do zahrady se také dostanete autem nebo parníkem.

Webové stránky: http://www.zoopraha.cz
FB stránky: https://www.facebook.com/zoopraha
Videa: http://www.youtube.com/zoopraha

Kam tento víkend s dětmi?

O víkendu by mělo podle předpovědi počasí pršet, což není zrovna dvakrát dobrá zpráva pro rodiny s dětmi, protože udržet rozdováděné ratolesti celé dva dny pouze mezi čtyřmi stěnami je nadlidský výkon. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak o víkendu s dětmi vyrazit, abyste se nenudili doma.

Kam o víkendu na výlet s dětmi předškolního věku?

Česká republika ukrývá spoustu pozoruhodných míst a atraktivních lákadel pro děti předškolního věku. Děti ve věku pěti anebo šesti let už mají vymezené zájmy, přičemž některé ratolesti prahnou po dobrodružství, některé zase po sportu. V následujících řádcích vám dáme několik tipů, kam vyrazit s dětmi, ještě než budou školou povinné.

Začátky lyžování bývají snazší pod vedením zkušených instruktorů

Začátky lyžování bývají těžké pro každého, ať už začíná se zimním sportem v útlém dětství, pubertě, nebo až v dospělosti. Pro většinu začátečníků platí, že pro prevenci úrazů i nenávratné nenávisti ke sportu by je měl v prvních krůčcích vést někdo zkušenější. Doprovázení při prvním pluhu, obloučcích i jízdě na vleku by mělo být samozřejmostí u všech malých dětí. Ty se stejně bez doprovodu dospělého nemohou na zasněžených svazích samy pohybovat.

Vyrazte na výlet s dětmi do zábavního parku Fábula

Chcete naplánovat zajímavý výlet pro zabavení dětí a nevíte, kam vyrazit? Přinášíme vám tip na místo, kde si děti užijí spoustu zábavy, budou moci tvořit a získají nové zážitky. Jedná se o výbornou příležitost pro školky a školy, ale i pro rodiny s dětmi, které si chtějí naplánovat akce na následující měsíce.

Vánoce s láskou

   Věděli jste, že jsou na internetu poradny pro rodiče, jak připravit děti na chudé Vánoce? Na nich se čtenářky například ptají, jak podělit čtyři děti jedním tabletem. Jak jste na tom vy, podléháte také vánoční mediální masáži? Je to jednodušší, cílit reklamu na „nevinné“ děti?

hračky na vánoce

Pravděpodobně si říkáte, že teprve skončily dvouměsíční letní prázdniny a už na dveře klepou vánoční svátky. Za chvíli budete s celou rodinou sedět u jídelního stolu a vychutnávat si kapra s bramborovým salátem. Avšak ratolesti se nemohou dočkat spíše rozbalování dárků, které přijde až po štědrovečerní večeři a koledách. Začali jste přemýšlet nad tím, co zabalíte své dceři či synovi pod vánoční stromeček?

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2