Kam tento víkend s dětmi?

O víkendu by mělo podle předpovědi počasí pršet, což není zrovna dvakrát dobrá zpráva pro rodiny s dětmi, protože udržet rozdováděné ratolesti celé dva dny pouze mezi čtyřmi stěnami je nadlidský výkon. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak o víkendu s dětmi vyrazit, abyste se nenudili doma.

Jsou místa, na kterých vám nebude vadit, že venku panuje špatné počasí. Děti milují vodu, a tak by nebylo od věci zajet do nějakého aquaparku.

Aquapalace Praha

V hlavním městě se nachází největší aquapark v České republice a střední Evropě vůbec. Skládá se z několika hlavních částí, a to vodního světa, saunového světa, spa centra, fyzioterapie, posilovny a hotelu. Zajímat vás bude především vodní svět, který se rozprostírá na ploše o velikosti 9 150 metrů čtverečních. Sice venkovní zónu nyní nevyužijete, ale i tak má aquapark co nabídnout. Děti se vyřádí na tobogánech, skluzavkách a v bazénu s umělým vlnobitím.

Pro menší návštěvníky je připraveno brouzdaliště, dětský bazén s vrakem pirátské lodi a dětský koutek. Dále můžete přímo z jednoho bazénu sledovat rozmanitý podmořský život.

Krokodýlek Olomouc

Jestliže máte Prahu z ruky, doporučujeme vyrazit do moravské metropole. Olomouc je nádherné historické město, jež nezapomíná ani na malé děti. Nachází se zde zábavní centrum Krokodýlek s celkem 25 atrakcemi, na kterých si užijí zábavu nejen děti, ale také dospělí. Součástí komplexu je pět pater vysoká prolézací klec, navíc nechybí ani lanové centrum či bazén s lodičkami. Pro větší děti je připravena sedm metrů vysoká horolezecká stěna.

Jakmile dostanete hlad, přímo v zábavním parku se najíte, protože se zde nachází restaurace se zdravými a chutnými dobrotami.

Nezůstávejte o víkendu doma. Zajeďte s dětmi na výlet, který si užije celá rodina. S výše uvedenými tipy budete určitě nadmíru spokojeni.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2