Vyrazte na výlet s dětmi do zábavního parku Fábula

Chcete naplánovat zajímavý výlet pro zabavení dětí a nevíte, kam vyrazit? Přinášíme vám tip na místo, kde si děti užijí spoustu zábavy, budou moci tvořit a získají nové zážitky. Jedná se o výbornou příležitost pro školky a školy, ale i pro rodiny s dětmi, které si chtějí naplánovat akce na následující měsíce.

Pohádkové příběhy pro výlet v každém počasí

Rodinný zábavný park v Kamenici nad Lipou nabízí dvoupatrovou budovu a celý areál, ve kterém najdete nejrůznější pohádkové postavy pro zabavení dětí. Zajímavě předělané budovy mají specifickou atmosféru, dětem budou připomínat pohádková království a na chvíli je zanesou do krajin jejich oblíbených hrdinů známých z televizních pořadů a knížek. Zábavní park je vytvořen tak, aby umožňoval zábavu za každého počasí. K dispozici jsou venkovní atrakce, činnosti pod střechou i v prostředí pohádkově laděného sklepa. Nemusíte se tak bát, že vám naplánovaný výlet překazí špatné počasí a připravíte se o veškerou zábavu.

Zábava a dobrodružství

Problém kam s dětmi na výlet vyřešíte již od 5. května 2018, kdy se park Fábula opět otevře. Kromě klasického programu se můžete těšit na speciální akce, jejichž termíny jsou k prohlédnutí na stránkách. V rámci programu se děti mohou těšit na cestu za pokladem, divadelní představení, adrenalinovou útěkovou hru ze žaláře. Připravena je také tvořivá dílna a děti jistě ocení mini ZOO, kde najdou kozy, ovce, králíčky, prasátka a další zvířátka.

Ideální příležitost pro zabavení dětí

Návštěva parku je vhodná pro mladší děti z mateřských školek, ale i pro první stupeň základní školy. Kombinace zajímavých divadelních představení spolu s interaktivními činnostmi přináší dětem hodně zábavy a zároveň i poučení. Programy jsou vytvářeny tak, aby si z nich děti něco odnesly a přiučily se něčemu novému v rámci příjemné aktivity. Skupiny, které se akcí účastní, vždy odjíždí spokojené a školní kolektivy se pravidelně vrací a čekají, co nového je pro ně připraveno. Takto skvěle strávený den je výborným zpestřením i pro dospělé.

Výlet pro školy i rodiny

Návštěva parku s pestrými aktivitami se dá výborně využít jako příležitost pro školní výlety. Stačí se objednat a na místě budou připraveni na návštěvu většího počtu dětí a zajistí zajímavý program. Je však nutné rezervovat termín včas, aby všechno proběhlo co možná nejlépe. Při rychlé rezervaci je navíc možné získat příspěvek na dopravu až 1 000 korun. Více informací najdete přímo na stránkách zábavního parku Fábula. Kromě návštěv větších kolektivů škol a školek jsou zváni i rodiče s dětmi. Na své si přijdou i například tatínkové, pro které je připravena návštěva Kamenického pivovaru, který prošel rekonstrukcí.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2